Maszty

Aby należycie wyeksponować flagę i w pełni wykorzystać jej potencjał reprezentacyjny oraz informacyjny, niezbędne jest skorzystanie z masztów.

Nasza firma NIEBIESKI proponuje Państwu zarówno rozwiązania ekskluzywne, które montuje się bezpośrednio w gruncie, jak również bardziej ekonomiczne i mobilne, z których skorzystać można w dowolnym miejscu i łatwo zmieniać ich położenie.

Oferujemy maszty flagowe:

Maszty typu ECONO 6m

Kompaktowa i stabilna konstrukcja, wykonana ze szlifowanego – satynowanego aluminium, umożliwia łatwy montaż (możliwy do wykonania przez Klienta), a także użytkowanie. Złożony jest z czterech części połączonych wciskiem z blokadą sprężynową, a jego rura posiada 50mm średnicy. Aby zamontować maszt w betonie, z wykorzystaniem tulei osadczej, konieczne są krawaty montażowe i obciążniki do flagi, które każdy Klient otrzymuje od nas w komplecie.

maszt eco maszt eco 1mx3 rekl org

Proponujemy dwie wersje tego rozwiązania:

ECONO baner

Wyróżnia się zastosowaniem obrotowej głowicy posiadającej ramię boczne, dzięki czemu możliwe jest oryginalne wykorzystanie flagi nawet w niesprzyjających warunkach (brak wiatru). Tkanina swobodnie powiewa zgodnie z kierunkiem wiatru, a montaż tego rozwiązania odbywa się poprzez położenie całej konstrukcji.

maszt ECO 6m

ECONO classic

Maszt flagowy wyposażony w linkę prowadzoną na zewnątrz, a tkanina w tym przypadku swobodnie powiewa na wietrze. Rozwiązanie idealne do wyeksponowania sztandaru narodowego w układzie poziomym.

Maszty ZAAWANSOWANE

Maszt aluminiowy segmentowy

Maszty segmentowe w zależności od wysokości zbudowane są z dwóch, trzech lub czterech profili cylindrycznych połączonych ze sobą za pomocą tulei.

[ultimate-faqs include_category=’alu’]

pdf-logo  Pobierz katalog z masztami aluminiowymi

Maszty stożkowe z włókna szklanego

Maszty stożkowe są to jednoelementowe maszty wykonane z włókna szklanego o profilu rury zwężającym się z dołu ku górze.

[ultimate-faqs include_category=’wlo’]

pdf-logo  Pobierz katalog z masztami z włókna szklanego

 

 

 

cart Zachęcamy do kontaktu i składania zamówień – nasi pracownicy chętnie doradzą każdemu z Państwa optymalne rozwiązanie.

Comments are closed.